Bildirimler

Ziyaretçiniz geldi

Ziyaretçileriniz giriş kaydı oluşturup kimi ziyaret edeceklerini seçtiğinde, e-posta veya SMS uyarısı (veya her ikisi de) otomatik olarak kullanıcıya gönderilir. Çalışanlarınızın bilgilendirilme tercihlerini Gir-in App üzerinden tanımlayabilir ve tümünü çevrimiçi olarak yönetebilirsiniz. E-posta davetine hem davet eden hem de ziyaretçiler fotoğraf ekleyebilirler. Bu detay, önceden tanışmadığınız kişilerle ilk karşılaşmanızı kolaylaştırmak için geliştirildi. 

Herkesi haberdar et

Ziyaretçiler hakkında diğer katılımcıları da bilgilendirmeniz mi gerekiyor? Ziyaretçiler binaya giriş yaptığında size gönderin otomatik bildirimi almak üzere diğer katılımcıları da tanımlayabilirsiniz. 

Misafir ayrılırken haberdar olun

Ziyaretçileriniz QR kodu okutarak turnikelerden çıkış yaptığında otomatik bildirim yolu ile anlık durumlardan haberdar olun. 

Diğer uygulamalar ile entegre çalışın

Ekibiniz MS Outlook, Slack gibi uygulamaları kullanıyorsa, her misafirin yaka kartının bir kopyası da dahil olmak üzere, gerçek zamanlı bir ziyaretçi takibi için Gir-in App’i bu uygulamalardan birine bağlayabilirsiniz.