Hikayemiz

Kongre, fuar ve sergi alanları, iş merkezleri, fabrikalar, etkinlik alanları, okullar, üniversiteler, hastaneler ve aklınıza gelebilecek tüm bina ve mekanlara engellenmeden, bürokrasiye boğulmadan ancak güvenli bir şekilde ve kolayca girebilmenizi sağlamak istiyoruz. İnsanlar arasında milyonlarca pozitif bağlantı kurmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek en büyük hayalimiz.

İş toplantılarının ve ziyaretlerin bir parçası olan mekâna ulaşma ve giriş stresini ortadan kaldırıyoruz

Dünya genelinde her gün milyonlarca insan bir iş toplantısının misafiri ya da ev sahibi olarak ofislerde buluşuyor. Ne yazık ki doğru adresi alma, doğru binayı bulma, resepsiyonda bekleme, kimlik verme, etkinlik/toplantı alanına ulaşma ve iletişim kurma deneyimi genellikle can sıkıcı, zaman alıcı ve çoğunlukla da kusurludur. Her birimiz kurumsal toplantılarda bu rahatsızlığı ilk elden defalarca yaşamışızdır. Milyonlarca insan her gün can sıkıcı iş toplantısı lojistiği ile uğraşmak zorunda. Bu durum kimileri için büyük bir stres kaynağı. Biz bu konuda işe yarayan bir şeyler yapmak istiyoruz.

Güvenle bağlantı kurun

İnsanların kurumsal dünyada her gün kurduğu milyonlarca bağlantıyı optimize etmek istiyoruz. Sonuçta, iş toplantıları da bu bağlantıların doğal sonucu olarak oluşan insan aktiviteleridir. Profesyonelleri kurumsal dünyaya ayak bağı olan bu süreçten kurtarmaya, formları, kayıt defterlerini arşive kaldırmaya ve ziyaretçi yolculuğunu basitleştirmeye, kolaylaştırmaya karar verdik. Davetiye oluşturma aşamasından binadan ayrıldıkları noktaya kadar sizi ve ziyaretçilerinizi asiste eden özelleştirilebilir, akıllı bulut tabanlı yazılımlar tasarladık. Bu araçlarla harika bir ilk izlenim oluşturmanıza, daha zengin profesyonel ilişkiler kurmanıza ve daha iyi, daha verimli toplantılar yapmanıza yardımcı oluyoruz. Güvenle bağlantı kurmanızı kolaylaştırıyoruz.

Teknolojiyi seviyoruz, insan hayatını kolaylaştırdığı sürece

Gir-in App Ziyaretçi Yönetim Sistemi, ziyaretçi deneyimini iyileştirmenin veya güvenli bir check-in sağlamanın ötesine geçer.  Geliştirdiğimiz akıllı, kullanıcı dostu, kişiselleştirmeyi mümkün kılan uygulamalarımızla insan hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Aslında bizi ne kadar az fark ederseniz o kadar iyi bir iş çıkardığımız anlamına gelir. 

Takımımız

Caner BULUT
Kurucu
Çetin ÖZDEMİR
Yazılım Ekibi
Şeyma BAKIRCI
Yazılım Ekibi
Taner BULUT
Yazılım Ekibi
Ahmet Hilmi Berber
Yazılım Ekibi

Sende bize katılmak istermisin ?