Göster ve gir

Resepsiyonda bulunan tablet bilgisayar üzerinde yerleşik kamerayı kullanarak veya turnike sistemlerinde yer alan QR kod okuyucular ile ziyaretçilerinizin hızlı ve kolay giriş yapmasını sağlayın.

Ön kayıtlar

Önceden kayıtlı ziyaretçilere kişiselleştirilmiş QR kodu otomatik olarak e-posta ile gönderin. Ön kaydı yapılmış ziyaretçiler şirketinize geldiklerinde tek yapmaları gereken, tablet bilgisayarınızın kamerasına e-posta davetindeki QR kodu göstermek olacaktır.  Doldurulması gereken formlar onlar için önceden hazırlanmış olacak. Mükemmel bir ilk izlenim yaratan, kesintisiz ve profesyonel bir deneyim.

Düzenli ziyaretçiler

Bu özellik, tedarikçiler, veliler veya servis ve bakım elemanları gibi tekrar eden tüm ziyaretçi gruplarına uygulanabilir. Bu özellik, Iphone ve Android telefonlarla uyumlu Gir-in App uygulamanın tekrar eden ziyaretleri asla unutmayacağı anlamına gelir.

Diğer barkod standartlarını destekler

Mevcut personel geçiş sisteminizde farklı barkod standartları varsa endişelenmeyin, uygulamamız bunları destekleme özelliğine sahip.

Hızlı çıkış

Ayrıca ziyaretçi kartı kullanıyorsanız ziyaretçi girişi sırasında basılan tek kullanımlık kartı ziyaretçiniz ayrılmaya hazır olduğunda resepsiyona geri vermeden, sadece kartı okuyucuya taratarak binadan ayrılabilir.