Sağlık ve Güvenlik Politikaları

COVID-19 ile mücadelede destekçiniz

Ziyaretçilerinize genel sağlık durumları ile ilgili soruları önceden sorabilir, şirketiniz için COVID-19 riski yaratmayacak bir şekilde, en az temasla check-in yapmalarını sağlayabilirsiniz. Sağlık ve güvenlik politikalarınızı ve giriş kısıtlamalarınızı önceden ziyaretçilerinize gönderin ve bu yolla check-in sürelerini ve insan hatalarını azaltın.

Ziyaretçi verileri üzerinde tam kontrol

İş yerinde güvenliği sağlamak için binadaki herkesin doğru bir kaydını tutmanız önemlidir. Gir-in App, gizlilikten ödün vermeden bunu yapmanızı sağlar. Gizlilik özellikleri sayesinde, ziyaretçi adlarını gizleyebilir, konuklar oturum açarken KVKK politikanızı görüntüleyebilirsiniz.

Her grubu özelleştir

Her ziyaretçi grubunun, gerekirse gözden geçirmek ve kabul etmek için kendi şart ve politikaları olabilir. Bu özellik, ziyaretçileri kabul deneyimini özelleştirmenizi ve yalnızca her ziyaretçiyle alakalı form ve bildirimleri sunmanızı sağlayarak zamandan ve karışıklıktan tasarruf etmenizi sağlar.

Onay almak

Politikalarınızın türüne bağlı olarak, ziyaretçinizden devam etmeden önce bir işlem gerçekleştirmesini isteyebilirsiniz. Bu, şartları okuduklarını ve anladıklarını doğrulamak için bir kutuyu işaretlemek, ekrandaki adlarının altına imza almak kadar basit olabilir. Kaydolma senaryoları için isteğe bağlı SMS onayları da sunabilirsiniz. Her mesaj için özel eylemlerle, her ziyaretçi için farklılaştırılmış kayıt tutabilirsiniz.

Onaylanmış form ve bildirimlerin kopyalanması

Bir ziyaretçiden bir kutuyu işaretlemesi veya onaylaması istendiğinde, kabul ettiği şartların veya politikanın bir kopyası, ayrıntılarıyla birlikte otomatik olarak PDF formatında kaydedilir. Bu bilgilere Gir-in App bulut uygulamasından istediğiniz zaman erişebilir ve indirebilirsiniz. Onayların bir kopyasını otomatik olarak ziyaretçinize gönderilebilirsiniz.