Ziyaretçi Kartları

Özelleştirilebilir ziyaretçi kartları

Ziyaretçi kartları, her misafirin söyledikleri kişi olduğunu onaylamak için basit bir yoldur. Logonuzu ekleyin ve bir dizi tasarım arasından seçim yapın veya kendi kart formatınızı oluşturun.

Kart editörü

Yaka kartı yapımcımız, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Öğe eklemek, metni düzenlemek ve görüntüleri yeniden boyutlandırmak sürükle ve bırak ile çok kolay. Logo ve sloganlarınızı öne çıkarmak ve ziyaretçilerinizi etkilemek için grafik tasarımcısı olmanıza gerek yok.

Ziyaretçi kartı galerisi

Tüm özel yaka kartı galerisini kolayca görüntüleyin, düzenleyin ve silin.  Ziyaretçi kartı düzenlerken boş bir şablon üzerinde çalışabilir ya da kayıtlı şablonlara göz atabilirsiniz.

İş yeri güvenliğini arttırın

Misafirleriniz giriş yapmadan basitçe ve hızlı bir şekilde ziyaretçi kartı basılabilmesi için uyumlu bir yazıcı bağlayın. Size önerebileceğimiz yazıcı, kablosuz olarak çalışır ve her kartın yazdırılması sadece birkaç saniye sürer.

Önemli bilgileri vurgulayın

Yaka kartı şablonları tercihlerinize göre uyarlanabilir. Belirli öğelere dikkat etmeniz gerekiyorsa onları öne çıkarmak veya uzaktan kolayca okunabilir hale getirmek için onları daha büyük, siyah bir kutuda gösterebilir veya farklı bir renk ile vurgulayabilirsiniz.

Desteklenen yazıcılar

Gir-in App modern bir çok kablosuz yazıcıyı destekler. Bu yazıcılar hızlı, güvenilir ve ucuz siyah-beyaz baskı yapan termal yazıcılardır. Bu yazıcılar ethernet, wifi ve bluetooth bağlantı seçenekleri sunar, ayrıca kırmızı renkte yazdırabilen özel ortamları da desteklerler.

Ethernet, wifi, airprint veya bluetooth

Satın alma ve ağ kurulumunuza en uygun bağlantı yöntemini seçin. Bluetooth, tek bir iPad ile çoğu alım için uygun basit bir seçenektir. Wifi, yazıcı için güvenilir bir internet bağlantınız ve statik IP adresiniz olduğunda en iyi şekilde çalışır ve en hızlı yazdırma seçeneğidir. Yazıcının iPad ile aynı ağda olması gerekir.