Ziyaretçi Önkayıt

Profesyonel bir davet gönderin

Ziyaretçi deneyimi, misafiriniz şirketinizin kapısından içeri girmeden çok önce başlar.  Gir-in App ziyaretçilerinize önceden göndereceğiniz, şirketinize özel tasarlanmış e-posta davet mesajı ile profesyonelliğinizi ortaya koymanızı sağlar. 

Ön Kayıt ile mükemmel bir ilk izlenim oluşturun

Ön kayıt ile misafirlerinize VIP karşılama kolaylığı sağlayın. Gir-in App ile ziyaretçi kaydı için gerekli bilgilerin girişini ziyaret öncesinde tamamlayabilir, bu sayede misafirlerinizi kayıt ve giriş işlemleri ile zaman kaybettirmeden karşılayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş kurumsal imaj

Şirketinize özel bir e-posta daveti göndermeyi seçtiğinizde davetin içeriğini ziyaretin tarihi ve saati, katılımcıların adı, firma adı, yol tarifi ve resepsiyonda tarama yapmak için bir QR kod gibi standart bilgilerin yanı sıra ziyaretçi kabul sürecinize uygun bilgilerle özelleştirin. Misafirleriniz davet içeriğini akıllı telefonlarının takvimlerine indirebilir ve iPhone kullanıcıları QR kodunu cüzdanlarına kaydedebilirler.

Dokunun, taratın ve giriş yapın

Hızlı ve güvenli bir şekilde giriş için ziyaretçilere QR kod gönderin. Ziyaretçileriniz; QRkodu doğrudan telefonlarından veya basılı davetiyeyi okutucuya taratarak hızlı bir şekilde giriş yapabilirler.  Gir-in App ile giriş bilgileri kayıtlara anında geçmiş olur.

CSV dosyasından içe aktarma

İş yerinizde bir etkinlik mi planladınız? Çok sayıda ziyaretçi mi bekliyorsunuz? Misafirlerinizin listesini CSV dosyasına kaydedin ve ön kayıtları içe aktarın. Etkinlik organizasyonlarınızda Gir-in App ile ziyaretçilerinize toplu olarak e-posta daveti gönderebilirsiniz.

Telefonunuzdan ön kayıt yapın

IPhone ve Android için Gir-in App, ziyaretçileri doğrudan akıllı telefonunuzdan önceden kaydetmenizi sağlar. Misafir bilgilerini doldurabilir ve doğrudan uygulama üzerinden e-posta davetiyeleri gönderebilirsiniz. 

Yaklaşan toplantılarınıza hazırlanın

Yaklaşan toplantılarınızı kolayca görüntüleyin, yoğun dönemlerinizi daha etkin yönetin. Ön kayıtların merkezi bir görünümü size ve ziyaretçileri karşılayan ekibinize her misafir için uygun şekilde hazırlanma fırsatı sağlar.  Portalda ki onaylanmış ziyaretçileri görüntüleme imkanına sahip olmak, ziyaretçi kabul sürecini yönetmenizi kolaylaştıracaktır.